Piknik pożegnanie lata 2022 Drukuj

W dniu 22 września 2022 r. o godz. 12:00, spotkaliśmy się w gronie około 50 osób, w Nadleśnictwie Włocławek przy ul. Ziębiej 13, na pikniku zorganizowanym przez Koło Turystyczne „Senior” oraz Zarząd WUTW. Obawialiśmy się, czy impreza nasza się odbędzie…? Ale po nocnych opadach deszczu i porannej mgle, na czas naszego spotkania, zawitało słońce! Zebraliśmy się licznie na pożegnanie lata.., które „..było piękne tego roku” i dostarczyło nam wielu wspaniałych przeżyć oraz wspomnień. Świętowaliśmy przy płonącym ognisku, zapachu pieczonych kiełbasek , a także innych przysmaków, przyniesionych indywidualnie przez naszych Studentów. Były miłe rozmowy, wspomnienia, piosenki biesiadne, wspólne fotki ,a nawet gromkie „Sto lat” z okazji urodzin naszego kol. Henia, który zrewanżował się nam słodkim poczęstunkiem!

Na koniec spotkania wypłynęła nieśmiała propozycja skierowana do kol. Teresy Fortuny, żeby zorganizować tutaj podobne spotkanie pod hasłem  „Powitanie jesieni 2022’’ . Na pewno będzie nas jeszcze więcej!!!

Dziękujemy Wszystkim za udział w pikniku, a pachnący mchem, grzybami i lasem..  wspólnie spędzony czas, „utkany z uśmiechów, radości i szczęścia” niech pozostanie w naszej pamięci!

Tekst: Jadwiga Piotrowska

Zdjęcia: Jan Wenski