NABÓR DO PROJEKTU AKTYWNY SENIOR II Drukuj

BeActive Włocławek

 

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy nabór do projektu Aktywny Senior II.
Spotkanie informacyjne dotyczące projektu odbędzie się w dniu 30 listopada 2021 o godzinie 15.15 w sali gimnastycznej I liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Kujawskiej przy ul. Mickiewicza 6 (wejście od ulicy Wojska Polskiego).

Projekt skierowany jest do osób po 55 roku życia. Dla kobiet i mężczyzn zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz osób z otoczenia osoby zagrożonej wykluczeniem społecznym.
Projekt realizowany będzie od grudnia 2021 roku do maja 2022 roku.
Ilość osób objętych wsparciem to 20 osób.
Celem projektu jest podniesienie aktywności obywatelskiej i aktywności społeczno-zawodowej mieszkańców Miasta Włocławka, objętych Lokalną Strategią Rozwoju poprzez realizację działań wspierających rozwiązania w zakresie społeczności lokalnej i animacji społecznej w okresie do 31.12.2023 r.

Podczas projektu uczestnicy realizować będą bogaty program aktywności fizycznej w postaci zajęć fitness, gry w tenisa ziemnego, nordic walking, zajęć usprawniających myślenie oraz spotkania z psychologiem.

Jeżeli jesteś osobą po 55 roku życia, mieszkańcem Włocławka posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności to możesz wziąć udział w projekcie.
Ponad to jeżeli chciałbyś aby towarzyszyła Ci osoba z którą byś się lepiej poczuł to możesz taką osobę zaprosić do projektu.
Udział w projekcie jest bezpłatny.
Dodatkowe informacje można otrzymać telefonicznie od koordynatora projektu

Dariusza Lewandowskiego 604885987