CO SŁYCHAĆ W ZARZĄDZIE... Drukuj

Drugie z kolei, a pierwsze w 2016 roku spotkanie Zarządu odbyło się 12 stycznia. Przewodnicząca poinformowała o zrealizowaniu zadań postawionych na poprzednim zebraniu. M.in. został skompletowany zespół obsługujący sekretariat oraz nastąpiło przejęcie przez nowy Zarząd dokumentów i kronik WUTW. W związku z uaktualnieniem składu Rady Studentów w najbliższym czasie słuchacze mogą spodziewać się odwiedzin członków Zarządu na zajęciach, którzy będą chcieli bezpośrednio poznać przedstawicieli grup
i zachęcić do aktywniejszego włączenia się w prace Samorządu. Jednym z zadań na najbliższy okres będzie organizacja tradycyjnego spotkania wielkanocnego - szczegóły już wkrótce. Dużym przedsięwzięciem jest zorganizowanie obchodów jubileuszowych Uniwersytetu - ten temat ciągle jest rozwijany i dopracowywany. W chwili obecnej jest na etapie projektu i budowania budżetu.
Zarząd w ostatnich dniach zajął się organizacją tradycyjnego "Śledzika" - ostatniej w tym karnawale zabawy tanecznej. Po rozpatrzeniu kilku ofert została wybrana propozycja Jadłodajni Miejskiej św. Antoniego. Bogate menu za przystępną cenę, Piękna sala oraz wygodny dojazd komunikacją miejską, zaważyły na decyzji Zarządu. Oprawę muzyczną zapewni nam pan Stefan Obielak, znany nam już z zabawy andrzejkowej.
Najbliższe spotkanie Zarządu - 01.02.2016 godz.13.00
(tekst: Elżbieta Wesołowska, Andrzej Ossowski)