Spotkanie grupy wokalnej z przedszkolakami w PWSZ Drukuj


W dniu 21.04.2015 na zaproszenie czterolatków z Przedszkola Akademickiego przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej we Włocławku, przedstawiciele grupy wokalnej przy naszym Uniwersytecie, pod batutą pana Mariana Szczepańskiego wzięli udział w  spotkaniu z Biedronkami.  W przedszkolu jest pięć grup dzieci – Biedronki, Misie, Motyle, Ekoludki, Krasnale.

Nasze Biedronki czekały z niecierpliwością na  występ gości. Osobą prowadzącą spotkanie była pani Lucyna, która przed każdą piosenką zachęcała dzieci do śpiewania i wspólnej zabawy. Np. w piosence „Bociek” – dziewczynki były żabkami a chłopcy bocianami,  w piosence „Na Wojtusia „ dzieci  odpoczywając przez czas trwania piosenki  miały  mieć  kolorowe sny.

Do zabawy włączali się także przedstawiciele grupy wokalnej.

Można było zauważyć, że dzieci znały wiele  piosenek  i chętnie razem z nami śpiewały. Na ręce pani Lucyny, Biedronki przekazały wykonane z pomocą pań prowadzących zajęcia, piękne podziękowanie.

Po występie pani dyr. Agnieszka Koprowska oprowadziła naszą grupę po przedszkolu, pokazała  sale  w których mają zajęcie poszczególne grupy.

Szkoda, że za naszych czasów takich przedszkoli nie było.

Aby zobaczyć jak przebiegło spotkanie zapraszamy do foto galerii.