Kronika wydarzeń
KONCERT "SIÓDEMKI" na WUTW Drukuj

 

Nasza "Siódemka" nie przestaje nas zaskakiwać. Dziś zaprosiła nas w nostalgiczną, jesienną podróż...

Gratulujemy pięknego występu.

Dziękujemy Ani Nowakowskiej za ogarnięcie scenariusza, Staszkowi za aranżację oraz akompaniament a pozostałym artystom za wspaniale wykonanie i wywołanie wzruszeń.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

 


 
"Moja Ojczyzna" Drukuj

 

GALERIA ZDJĘĆ

 


 
TAK SIĘ BAWI,TAK SIĘ BAWI WUTW! Drukuj

 

W wigilię imienin Andrzeja bawiliśmy się na tradycyjnych andrzejkach w Jadłodajni "U Św. Antoniego".

Atmosfera była jak zwykle gorąca, menu smakowite, a do tańca zagrzewał nas pan Sławek.

Zapraszamy do galerii zdjęć, by przeżyć to jeszcze raz...

 

(fot. Ela Wesołowska)

GALERIA ZDJĘĆ

 

 


 
ZEBRANIE RADY STUDENTÓW Drukuj

20 listopada odbyło się zebranie Rady Studentów WUTW, w którym wzięło udział dwunastu przedstawicieli grup zajęciowych , członkowie Zarządu WUTW oraz dyrektor Beata Pawłowska. Głównym celem spotkania było przedstawienie sprawozdań Zarządu oraz Dyrekcji za rok 2018/2019 oraz omówienie spraw bieżących.

Poruszono różne tematy, od prośby o wyciszenie pogłosu w sali językowej, poprzez omówienie popularności poszczególnych zajęć aż do budowy podjazdu dla osób niepełnosprawnych. Dla zainteresowanych - protokół z zebrania dostępny jest do wglądu w sekretariacie WUTW.

 

(Elżbieta Wesołowska)

GALERIA ZDJĘĆ

  
SPOTKALIŚMY SIĘ z... Drukuj

...prawnikiem Arkadiuszem Myrchą, posłem na Sejm RP. Już po raz wtóry gościliśmy pana Arkadiusza Myrchę - posła na sejm RP, prawnika. Rozmawialiśmy o darowiznach, odwróconych hipotekach, umowach dożywocia jak również o testamencie, prawie do zachowku, wydziedziczeniu i innych problemach prawnych, dotykających nas na co dzień.

Mimo, że to już kolejne spotkanie z panem Myrchą, to temat ciągle jest nie wyczerpany, a zatem liczymy na kolejne odwiedziny.

Dziękujemy, zapraszamy. Do zobaczenia!

GALERIA ZDJĘĆ

  
Grupa kabaretowa "Siódemka" Drukuj

Grupa kabaretowa "Siódemka" miała przyjemność wystąpić na Dniu Seniora organizowanego przez Dom Pomocy Społecznej przy ul. Nowomiejskiej 19 we Włocławku. Dziękujemy za zaproszenie i wszystkim seniorom życzymy dużo zdrowia i pogody ducha.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 


 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 33