Kronika wydarzeń
Inauguracja Włocławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku 2021 Drukuj

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Inauguracji Włocławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

  
ROMANTYCZNE SPOTKANIE NA WUTW Drukuj

"Miłość, kobiety i śpiew" - pod takim tytułem grupa wokalna METRUM przedstawiła spektakl, dedykowany wszystkim Paniom z okazji ich Święta. W programie znalazła się poezja miłosna, aforyzmy,złote myśli. Wszystko to okraszone znanymi i lubianymi przebojami muzycznymi. Nie zabrakło również zabawnych scenek kabaretowych.

Panowie z Zarządu wszystkie obecne panie obdarowali różami  Nad całością czuwała pani Monika Jarlińska, a muzycznie dowodził pan Grzegorz Augustynowicz. Wielkie podziękowania dla nich jak i dla wykonawców. Miło nam było gościć panią dr Barbarę Moraczewską - z-cę Prezydenta m.Włocławek a także panią Monikę Jabłońską oraz pana Miłosza Kłobukowskiego.

Po uczcie duchowej, jaką niewątpliwie był spektakl słowno-muzyczny było również coś dla ciała, czyli słodki  poczęstunek, o który zadbał zarząd WUTW. Była to okazja do rozmów w gronie przyjaciół, do podzielenia się wrażeniami z występu przy kawie i ciasteczkach. Zapraszamy do galerii zdjęć, by przeżyć to jeszcze raz.

(tekst i foto E.Wesołowska)

 

GALERIA ZDJĘĆ 
KARNAWAŁ, KARNAWAŁ...I PO KARNAWALE! Drukuj

Studenci WUTW wraz z przyjaciółmi z Włocławskiego Uniwersytetu Seniora godnie pożegnali tegoroczny karnawał. Na balu ostatkowym, zorganizowanym wspólnie z Uniwersytetem Seniora,bawiła się setka seniorów.

Do tańca grał Pan Krzysztof, a smakowite menu przygotowała restauracja "Casino". Ostatni wieczór karnawału dostarczył uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Mam nadzieję, że udało się utrwalić na zdjęciach miłe chwile, które teraz będziemy wspominać i wspominać...Zapraszamy do galerii zdjęć.

(Foto E. Wesołowska)

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

  

 
Wykład "Zdrowe kości. Pamięć i koncentracja" Drukuj

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wykładu "Zdrowe kości. Pamięć i koncentracja"


GALERIA ZDJĘĆ

 


 

 
Wykład "Podstępny przewodnik współczesnego człowieka" Drukuj

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wykładu "Podstępny przewodnik współczesnego człowieka".

 

GALERIA ZDJĘĆ

 


 
KARNAWAŁOWA PRYWATKA NA WUTW Drukuj

 

Kilkadziesiąt osób bawiło się na naszej prywatce. Było śpiewająco i tańcząco ! Rozbrzmiewały przeboje z lat 60 i 70, czyli te, których słuchamy najchętniej.

Tym razem gościnnie przygrywał nam nasz kolega Stanisław.

Ci, którzy nie mogli wziąć udziału w naszej zabawie - niech żałują.

Dla nich na pociechę mamy fotki w galerii zdjęć.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 


 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 34